Penselbad i jade
2014-08-14
258879
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PENSELBAD, jade, Kina, sannolikt 1900-tal, delvis genombruten dekor med motiv av grenar med bladverk, längd 9,5 cm
Nagg