Ljusstakar ett par 1800-tal
2014-08-30
258820
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, empire, förgylld samt patinerad brons, höjd 21 cm
Slitage