Peter Dahl färglitografi
2014-08-13
258688
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Dansande kvinnor, signerad och daterad Peter Dahl 79, 48/250 färglitografi, bladmått ca 58x43,5 cm, ramad