Peter Dahl färglitografi
2014-08-13
258687
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Dansande par, signerad och daterad Peter Dahl 79, 47/250 färglitografi, bladmått ca 60x43 cm, ramad