Gunnar Zetterström oljemålning
2014-08-13
258668
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Utsikt mot stadshuset, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 20x28 cm