Oljemålning Eric Elfvén
2014-09-09
258653
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
ELFVÉN, Eric (1921-2008): Modell, signerad Elfvén, olja på papp, 53x45 cm