Tallrikar 1700-tal blå/vita
2014-08-11
258556
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
TALLRIKAR, 6 st, Kina 1700-tal, varierande utförandedekor i underglasyrblått, diameter ca 21,5-23,5 cm
nagg, sprickor