Maria Boczewska färglitografi
2014-08-10
258465
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BOCZEWSKA, Maria (född 1940): Stilleben med gul lök, signerad Boczewska, 150/250, färglitografi, bladmått ca 56x77 cm