Cornelis Corneille färglserigrafi
2014-08-10
258464
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNEILLE, Cornelis (1922-2010): Figurscen, signerad och daterad Corneille 81, 69/150, färgserigrafi, bladmått ca 65x51 cm