Gabarron färglitografier
2014-08-10
258459
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GABARRON (Spanien, samtida): 5 st, Kompositioner, komplett mapp Las Musas, signerade Gabarron, 37/99, färglitografier, bladmått ca 50x70 cm