Kakelplattor 16/1700-tal
2014-08-10
258439
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KAKELPLATTOR, 2 st, 16/1700-tal, fajans, Holland, figurmotiv med emaljmåleri, monterade i en träram, plattornas storlek ca 22,5x18 cm vardera, rammått 33x45,5 cm
Skador och krakelyrer