Ljusstakar rokoko Holland
2014-08-10
258435
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-talets mitt, rokoko, tenn, Holland, otydliga stämplar, höjd 20 cm
Bruksslitage