Bengt Lindström färglitografi
2014-08-15
258417
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, färglitografi, 150/150, 73x53 cm