Golvljusstake i smide
2014-08-09
258394
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLJUSSTAKE, för stearinljus, smide, höjd 163 cm
Proveniens: Häringe slott
Skador