Lennart Nilsson fotografi
2014-08-09
258392
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILSSON, Lennart (född 1922) Ormbunke, signerad och daterad Lennart Nilsson 1982, färgfotografi, 60x40 cm
LITTERATUR: "Lennart Nilsson, Hans livs bilder" sid 202-203