Champagnekylare
2014-08-09
258344
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAMPAGNEKYLARE, 1900-tal, försilvrad mässing, hänklar i form av lejonmaskaroner, höjd ca 20 cm
Slitage