Champagnekylare
2014-08-09
258343
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAMPAGNEKYLARE med hänklar, 1900-tal, Louis XV-stil, märkt undertill silverplated England, höjd 26 cm
Slitage, fot med bucklor