Italiensk skola 1800-tal
2014-08-08
258308
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Italiensk skola 1800-tal): Bondlunch, olja på duk, ca 27x33 cm