Peter Dahl färglitografi
2014-08-08
258306
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel 25, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x58 cm, epistel medföljer