Peter Dahl färglitografi
2014-08-08
258305
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel 56, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x29 cm, epistel medföljer