Oskar Bergman akvarell
2014-08-08
258297
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): "Stora Hoparegränd", signerad och daterad Oskar Bergman 1954, akvarell, 64,5x47 cm