Sixten Lundbohm oljemålning
2014-08-08
258292
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LUNDBOHM, Sixten (1895-1982): Kolonner, stämpelsignerad Lundbohm, olja på pannå, 40x49 cm
Smärre repor