Eldhundar 1 par
2014-08-08
258287
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ELDHUNDAR, 1 par, 1800-tal, gjutjärn och mässing, längd 35, höjd 18 cm
Bruksslitage