Karmstol barockstil
2014-08-07
258232
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARMSTOL, barockstil, 1900-tal, ek, skuren dekor
Slitage,smärre skador på klädsel