Ulf Wahlberg färglitografi
2014-08-07
258197
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WAHLBERG, Ulf (född 1938): Bilvrak, signerad Ulf Wahlberg -98, 255/500, färglitografi, bladmått ca 31,5x45,5 cm