Sandro Chia etsning
2014-08-07
258190
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CHIA, Sandro (född 1946): Jason, carborundumetsning tryckt i färger samt handkolorerad, signerad och numrerad Chia 10/50, bladmått 127x97 cm