Reinhold Ljunggren litografi
2014-08-06
258143
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006):"Trälövsläge", signerad R. Ljunggren, numrerad 271/310, färglitografi, ca 32x41 cm
Gulnader