Stig Claesson (Slas) färglitografi
2014-08-06
258132
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Motiv från Stadsgården, signerad Stig Claesson, 182/300, litografi, 47x63