Olle Hjortzberg blandteknik
2014-08-04
258058
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HJORTZBERG, Olle (1872-1959): "Erik Dahlbergstatan 46?", signerad och daterad 1957, blandteknik på papper, 38,5x26,5 cm