Alexander Tolstoy oljemålning
2014-08-04
258057
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
TOLSTOY, Alexander (1895-1969): Blomsterstilleben, signerad A. Tolstoy, olja på duk, 55x38 cm