Pelle Åberg oljemålning
2014-08-04
258048
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ÅBERG, Pelle (1909-1964): Röd soffa, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, ca 45x37 cm