Carl Harry Stålhane vas i stengods
2014-08-04
258047
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
VAS, stengods, Carl Harry Stålhane för Rörstrand, signerad CHS, höjd 47 cm
Mynningsnagg, repor, nedslipad