Roger Risberg blandteknik
2014-08-03
257994
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RISBERG, Roger (1956-2011): Kvinnofigur, monogramsignerad och blyertssignerad Roger Risberg samt daterad 1990-91, blandteknik, ca 39,5x30 cm
Smärre fläckar och veck