Ljuskrona i gustaviansk stil
2014-08-03
257979
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, gustaviansk stil, för 6 ljus, stomme i mässing, slipade olikformade prismor, höjd 80 cm
Lösa prismor medföljer, bruksslitage