Laila Prytz oljemålning
2014-08-02
257920
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
PRYTZ, Laila (född 1907): "Den ljusa staden", signerad Laila Prytz, olja på duk, 130x163 cm
Tryckskador