Carl Kylberg färglitografi
2014-08-02
257919
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KYLBERG, Carl (1878-1952): Landskap, signerad, färglitografi, 119/360, 50x60 cm