Ljuskrona
2014-08-02
257914
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, mässing, elektrifierad, slipade prismor, höjd 21, diameter 48 cm
Slitage