Klubbat för:
8 000 SEK
8 000 SEK
STRELTSOVA, Nadezda (Ukraina/Ryssland född 1973): Balettdansös, signerad Streltsova samt daterad 2014, olja på duk, 65x70 cm
257786
2014-08-01