David Larsson färgserigrafi
2014-08-01
257783
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARSSON, David (född 1968): Komposition, signerad och numrerad 171/250, färgserigrafi, bildyta 25x100 cm