Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
ÅLUND, Martin (född 1967): "Rastplats", signerad och daterad à tergo Martin Ålund 2000, olja på pannå, 34x43 cm
Zustandsbeschreibung
257771
2014-08-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner