ABBA

ABBA
ABBA

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AUTOGRAFER, ABBA, bilder, 2 st, signerade av samtliga medlemmar,1970-tal, 14,5x10,5 resp 18x13 cm

Hanteringsveck, obetydliga fläckar

257662

2014-09-06