Oljemålning
2014-07-31
257633
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stockholm ström, osignerad, olja på duk, 75x110 cm
Duklagning