Autografer

Autografer
Autografer
Autografer
Autografer

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

ATTACHÉVÄSKA, plexiglas, spännen i gulmetall, signerad med AUTOGRAFER av: Nina Hagen, Yoko Ono, Patti Smith, Marianne Faithfull, Suzi Quatro, Joan Baez, Rickie Lee Jones, Belinda Carlisle
HISTORIK: Nuvarande ägare har rest världen runt i sin jakt på autografer

Smärre slitage

257625

2014-09-06