Bordslampa s.k. bouillotte
2014-07-29
257619
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, s.k. bouillotte, 1900-tal, för 3 ljus, mässingstomme, skärm i grönpatinerad plåt, höjd ca 68 cm
Slitage