Wilhelm Wik oljemålning
2014-07-31
257598
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
WIK Wilhelm (1897-1987): "Diamant", signerad a tergo Wilhelm Wik, olja på duk, 146x113,5 cm