Ljusstakar i silver Tyskland
2014-07-28
257538
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Bruckmann & Söhne (1805-1973), Heilbronn, Tyskland, 1900-talets första hälft, svenska importstämplar SGB 1938, höjd 23 cm
Smärre bucklor, fyllda fötter