Ljuskrona nyklassicistisk stil
2014-07-28
257533
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, nyklassicistisk stil, 1900-tal, för 5 ljus, mässingsstomme, olikslipade prismor, höjd ca 75 cm
Smärre skador