Erik Tryggelin oljemålning
2014-07-29
257506
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Park i vårskrud, signerad och daterad E. Tryggelin 21/8 1922, olja på pannå, 22x24 cm