Wiwen Nilsson ring
2014-07-27
257468
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RING, sterlingsilver, Wiwen Nilsson, fasettslipad bergkristall, ringstorlek ca 17 mm
Slitage, repor