Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
BÄGARE / POKAL, silver, M.W Rothoff, Uppsala 1898, delvis förgylld, höjd 18 cm, vikt ca 296 g
Förgyllning med slitage, fot med lagning
257408
2014-07-26